Jedná se především o doplnění stránek: jhrdy.webgarden.cz - Jirkovy stránky - Baško Polje, Baška Voda 2004 - 2014, aktuálně zde budu přidávat fotky z Bašky Vody 2015 viz rubriky v levém sloupečku.

 

Jirkovy stránky - Baško Polje, Baška Voda 2004 - 2014 pojednávají především o:

cestování po Chorvatsku 2004 - 2015, výlet "Raškovické party" do Bašky Vody a Baško Polje.

Fotogalerie - Baško Polje, Baška voda 2004, 2006 - 2015, Split, Makarská, Brač, Biokovo, Veprič. Výlet třídy 1.B - 2004. Budapešť, Kroměříž, Krakov, Osvětim, Brezinka, Hochkar, Wachau, petanque, Salzburg, Salzkammergut, Orlí hnízdo, Berchtesgaden, Obersalzberg, Hallstatt, Vodácké kurzy 2010-2011, Raškovice2010-2011.

Další foty jsou na Chorvatské Jirkovy stránky, to jsou stránky, kde mám fotky z Rakouska - Wachau, Hochkar, stužkovací večírky, oslavy, Salzburg, Hallstatt, Berchtesgaden, Orlí Hnízdo, lyžák, Mnichov, Hochkar - březen a dále Německo - Mnichov, Rakousko - Krimmelské vodopády 2011 i 2014, nové fotky ze školy, poslední Raškovice - léto, podzim 2011 apod. Připojil jsem odkazy na stránky těchto destinací, nejnověji stránky Hochkaru v češtině... Na YouTube (hrdas66) potom další videa z těchto akcí. Je tam i ilustrační video k cestě od pláže u kempu Baško Polje až ke stanům. Pro představu, jak to tam vypadá, jak je to daleko, jak vypadají toalety, obchod, pekárna v kempu apod. Doplnil jsem ceny mýtného, ceny pohoných hmot, on-line kamery, předpověď počasí - vše nejaktuálnější, přidal jsem i odkazy na stránky chorvatských medií. Nejnověji jsem přidal fotky z Hochkaru 2012až 2014 a výlet Cote d´Azur a Provence (Monaco, Avignon, Chateauneuf du Pape, Nice, Cannes, Saint Tropez, Orange, Grasse, Apt, Bonnieux, Gordes, Roussillon (Vaucluse) - okrové doly, Menton, Verona) - 2012 a 2014 apod., včetně informací o těchto místech.
Najdete zde také "Aktuality Chorvatsko 2012 - 2014 - nové!!", nejčerstvější informace k cestování do Chorvatska a v Chorvatsku, veškeré ceny mýtného, potravin, vstupné, spoustu zajímavostí, nových, aktuálních informací apod. V pravém sloupci např. "Baška Voda - aktuální počasí", "HAK - aktuální záběry z cest, přechodů apod - Chorvatsko", "Aktuální ceny paliva v Chorvatsku" nebo "Ceny mýtného - Chorvatsko" a spoustu dalších informací. Stačí kliknout.
Úplně aktuální fotky z Chorvatska 2014, mimo jiné fotky letiště Željava, Split, Solin, Salona, Šibenik, Omiš, Imotski, Mostar, Knin, pramen Cetiny, Zrmanja, NP Paklenica, Mali Alan, Bast, Slunj, Brač, výletu do Bosny a Hercegoviny, Sarajevo, Konjic, Počitelj, Blagaj... a Wachau, Hochkar 2014 apod.

UPOZORNĚNÍ: Zážitky Raškovické party (vlevo v rubrikách) nejsou doposud zpracovány!

 

Ubytování - Krapina, hostel Barrock

Tak opět při cestě domů jsme se zastavili na noc v Krapině, v Hostelu Barrock. Vřele doporučuji všem, kteří jedou do (nebo z) Chorvatska a chtějí si během cesty odpočinout! Velmi milá obsluha, paní vedoucí skvělá profesionálka, ceny mírné, pokoje dobře vybavené a čisťounké, no naprostá spokojenost. A 15 euro za ubytování asi taky není moc, že? A pivo - mimo klasickou chorvatskou a světovou nabídku např. i Kozel (lahvový) a hlavně STAROPRAMEN (čepovaný)! Vždy se tam rádi vracíme a doporučujeme!!

HOSTEL "BARROCK"
ADDRESS: Magistratska 36, 49000 Krapina
vl. MARLIS VUČAJNK
MOBILE: 098/ 182 – 3863

 
Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock
P7250071.JPG
Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock

Hostel Barrock - pokoj

The hostel is placed in the heart of Zagorje, in the capital of the region Krapina, only 2 minutes away from main city square and the Krapina neandertal Museum. The hostel is ideally placed for exploring the city and its numerous sites.

We offer comfortable accommodation in 3 spacious rooms (4/7/7 beds) with 2 fully equipped bathrooms. Rooms are also nicely furnished and with lockable closets. You are welcome to use free wi-fi. On the ground floor there is a caffe bar where You can have a cup of coffee and try some of our local brandies (rakija). If You get hungry there is a kitchen in the hostel and a grill in the backyard that You are free to use whenever You like.

With the slogan "Cosy and friendly" we are sure You will like Krapina very mutch, its people and our hostel.

See You!

If You have any questions, please send us an email and we will be happy to reply.

 

 

Hostel położony jest w samym sercu Zagorija w największym i najbardziej znanym mieście okręgu-Krapina. Znajduje się w odległości 2 minut od głòwnego (głównego- this is how u spell it) rynku i znanego muzeum "Krapińskiego praczłowieka". Hostel położony jest w podnòżu starego miasta co umożliwia łatwe zwiedzania samego miasta i jego zabytkòw. Położenie hostelu przy starym miescie ułatwia zwiedzanie zabytków oraz całego miasta. Oferujemy Państwu wygodne zakwaterowanie w 3 dużych pokojach (4-7/7 łò(ó)żek) z dwiema łazienkami. Pokoje są kompletnie wypsażone, posiadają zamykane na klucz szafki gdzie możecie przechowywać swoje rzeczy. Dodatkowym atutem jest darmowy dostęp do wi-fi. Na terenie obiektu zanjduje się caffe bar gdzie można wypić filiżankę smacznej kawy lub spróbować naszych regionalnych trunków - rakii. Oferujemy również dostęp do kuchni i dużego grila. Nasze przewodni motto to "mały i przyjacielski". Rodzinna atmosfera i mili ludzie zachwycą Was i sprawią, że pobyt w naszym hostelu będzie naprawdę udany. Do zobaczenia. Piszcie do nas na nasz adres e-mail a my chętnie odpowiemy na wszystkie patania. CHCESZ ZAREZERWOWAĆ POKÓJ? Zrób to teraz Rezerwój

Baška Voda(1).jpg
Baška Voda01(2).jpg
Baška Voda, Baško Polje.jpg
Omluvte prosím nedokonalost těchto stránek, tvořil jsem je v lednu 2008 a šlo původně jen o informace k Baško Polje a k našim výletům a to vše jen a jen pro náš úzký okruh přátel. Ale myslím si, že informace, které jsem začal uvádět, jsou praktické, nové, aktuální, prostě na stránkách cestovek či v jejich katalozích některé z nich chybí. Na YouTube jsem umístil videa z těchto akcí, je tam i ilustrační video k cestě od pláže u kempu Baško Polje až ke stanům. Pro představu, jak to tam vypadá, jak je to daleko, jak vypadají toalety, obchod, pekárna v kempu apod. Doplnil jsem tu aktuální ceny mýtného, ceny pohoných hmot, trajekty, on-line kamery, předpověď počasí - vše nejaktuálnější (srpen 2013). Odkazy na stránky chorvatských medií, velkých řetězců ... Neustále se pokouším tedy dopňovat, aktualizovat text. Tak prosím o trpělivost. Děkuji.
jhrdy.webgarden.cz
https://www.youtube.com/user/hrdas66
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one